Volgende wedstrijden 1e ploeg

KSK Snaaskerke - Merkem Sport: Zondag 3 november om 15u

Merkem Sport - SVD Kortemark: Zaterdag 9 november om 19u

KSV Bredene - Merkem Sport: Zaterdag 16 november om 19:30u

1e Ploeg

Reeks : 2 Provinciale A

Trainer : Kevin Vanthourenhout

Hulptrainer : Jan Coppenolle

Ploegverantwoordelijke : Jos Fastré

Keeperstrainer : Steven Verbrugghe

Voetbal Vlaanderen : Kalender, uitslagen 2019-2020 2e Prov A
Voetbal Vlaanderen : Overzicht Rangschikking 2019-2020 2e Prov A
Voetbal Vlaanderen : Spelers en staf 2019-2020 2e Prov A

Datum

Uur

Onderwerp

Score

Soort

wo 31-07-2019

19:00

Merkem Sport - K.V.C.S.V. Oostkamp

2 - 4

Beker W-Vl - Reeks F

vr 02-08-2019

19:30

Vkw Vleteren - Merkem Sport

0 - 5

Vriendschappelijk

zo 04-08-2019

17:00

S.V. Anzegem A - Merkem Sport

2 - 1

Beker W-Vl - Reeks F

do 08-08-2019

19:30

W.S. Zarren - Merkem Sport

1 - 3

Vriendschappelijk

zo 11-08-2019

17:00

Merkem Sport - Club Roeselare

1 - 3

Beker W-Vl - Reeks F

di 13-08-2019

19:30

Merkem Sport - Sk Spermalie Middelkerke

4 - 1

Vriendschappelijk

zo 18-08-2019

17:00

K.F.C. Poperinge A - Merkem Sport3

3 - 0

Beker W-Vl - Reeks F

vr 23-08-2019

19:30

Sporting Keiem - Merkem Sport

1 - 3

Vriendschappelijk

za 31-08-2019

17:00

Merkem Sport - K.S.V. Diksmuide A

1 - 2

Kampioenschap

za 07-09-2019

19:30

S.V.V. Damme - Merkem Sport

1 - 0

Kampioenschap

za 14-09-2019

19:00

Merkem Sport - K.F.C. Lichtervelde

1 - 1

Kampioenschap

zo 22-09-2019

15:00

V.V. Tielt - Merkem Sport

3 - 1

Kampioenschap

za 28-09-2019

19:00

Merkem Sport - S.K. Eernegem

0 - 1

Kampioenschap

zo 06-10-2019

15:00

KE De Haan - Merkem Sport

0 - 2

Kampioenschap

za 12-10-2019

19:00

Merkem Sport - K.F.C. Heist A

1 - 2

Kampioenschap

za 19-10-2019

19:00

F.C. Veldegem - Merkem Sport

1 - 1

Kampioenschap

za 26-10-2019

19:00

Merkem Sport - K.S.V. Nieuwpoort A

1 - 1

Kampioenschap

zo 03-11-2019

15:00

K.S.K. Snaaskerke - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 09-11-2019

19:00

Merkem Sport - S.V.D. Kortemark A

-

Kampioenschap

za 16-11-2019

19:30

K.S.V. Bredene - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 23-11-2019

19:00

Merkem Sport - K.S.V. Jabbeke

-

Kampioenschap

vr 29-11-2019

20:00

K.F.C. Meulebeke - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 07-12-2019

19:00

Merkem Sport - Dosko Kanegem

-

Kampioenschap

za 14-12-2019

19:30

K.S.V. Diksmuide A - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 04-01-2020

19:00

Merkem Sport - S.V.V. Damme

-

Kampioenschap

zo 12-01-2020

14:30

K.F.C. Lichtervelde - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 18-01-2020

19:00

Merkem Sport - V.V. Tielt

-

Kampioenschap

za 25-01-2020

19:30

S.K. Eernegem - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 01-02-2020

19:00

Merkem Sport - KE De Haan

-

Kampioenschap

zo 09-02-2020

15:00

K.F.C. Heist A - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 15-02-2020

19:00

Merkem Sport - F.C. Veldegem

-

Kampioenschap

zo 23-02-2020

15:00

K.S.V. Nieuwpoort A - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 07-03-2020

19:00

Merkem Sport - K.S.K. Snaaskerke

-

Kampioenschap

zo 15-03-2020

15:00

S.V.D. Kortemark A - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 21-03-2020

19:00

Merkem Sport - K.S.V. Bredene

-

Kampioenschap

zo 29-03-2020

15:00

K.S.V. Jabbeke - Merkem Sport

-

Kampioenschap

za 04-04-2020

19:00

Merkem Sport - K.F.C. Meulebeke

-

Kampioenschap

zo 19-04-2020

15:00

Dosko Kanegem - Merkem Sport

-

Kampioenschap

Kalender, uitslagen en rangschikking 2018-2019 3e Prov A
Kalender, uitslagen en rangschikking 2017-2018 3e Prov A
Kalender, uitslagen en rangschikking 2016-2017 4e Prov A