1e Ploeg

Reeks : 3e Provinciale A

Trainer : Kevin Vanthourenhout

Hulptrainer : Jan Coppenolle

Ploegverantwoordelijke : Jos Fastré

Keeperstrainer : Steven Verbrugghe

Datum Uur Onderwerp Score Reeks/leeftijdsgroep Soort
zo 29-07-2018
17:00 K.V.C. Ichtegem - Merkem Sport 0-0 Indurium Cup - Reeks G Beker
do 02-08-2018
19:30
Merkem Sport - Sporting Keiem
3-1 Eerste Elftallen(H)
Vriendschappelijk
zo 05-08-2018 17:00 Merkem Sport - K.S.V. Diksmuide B 2-1 Indurium Cup - Reeks G Beker
do 09-08-2018
19:30
W.S. Zarren - Merkem Sport 0-3 Eerste Elftallen(H) Vriendschappelijk
za 11-08-2018
19:45
Fc Mu Izegem-Ingelmunster B - Merkem Sport 2-1 Indurium Cup - Reeks G Beker
zo 19-08-2018
17:00
Merkem Sport - K.S.V. Nieuwpoort B 6-2 Indurium Cup - Reeks G Beker
do 23-08-2018
19:30
K.S.K. Snaaskerke - Merkem Sport 0-3 Eerste Elftallen(H) Vriendschappelijk
zo 02-09-2018 15:00 Merkem Sport - B.S. Geluveld 4-1 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 09-09-2018 15:00 K.E.V.C. Beselare - Merkem Sport 0-4 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 16-09-2018 15:00 Merkem Sport - Vkw Vleteren 2-0 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 23-09-2018 15:00 S.K. Elverdinge - Merkem Sport 1-3 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 30-09-2018 15:00 Merkem Sport - K.R.C. De Panne 2-2 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 07-10-2018 15:00 S.K. Staden - Merkem Sport 1-1 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 14-10-2018 15:00 Merkem Sport - R. Jespo Comines-Warneton 2-2 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 21-10-2018 15:00 K.F.C. Eendracht Hooglede - Merkem Sport 3-1 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 28-10-2018 15:00 Merkem Sport - K.V. Patronaat Gits 1-1 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 04-11-2018 15:00 Sparta Dikkebus - Merkem Sport 2-5 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 11-11-2018 15:00 Merkem Sport - Gold Star Voormezele 4-0 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 18-11-2018 14:30 S.K. Westrozebeke - Merkem Sport 1-1 3e Provinciale A Kampioenschap
za 24-11-2018 19:00 Merkem Sport - K. Woudsport Houthulst 1-1 3e Provinciale A Kampioenschap
za 01-12-2018 19:00 Merkem Sport - Three Stars Club Proven 3-1 3e Provinciale A Kampioenschap
za 08-12-2018 19:30 K.S.V. Veurne A - Merkem Sport 2-2 3e Provinciale A Kampioenschap
zo 16-12-2018 14:30 B.S. Geluveld - Merkem Sport 0-3 3e Provinciale A Kampioenschap
za 05-01-2019 19:00 Merkem Sport - K. EVC Beselare   3e Provinciale A Kampioenschap
zo 13-01-2019 14:30 VKW Vleteren - Merkem Sport   3e Provinciale A Kampioenschap
za 19-01-2019 19:00 Merkem Sport - SK Elverdinge   3e Provinciale A Kampioenschap
zo 27-01-2019 15:00 KRC De Panne - Merkem Sport   3e Provinciale A  Kampioenschap
Za 02-02-2019 19:00 Merkem Sport - SK Staden   3e Provinciale A Kampioenschap
Zo 10-02-2019 15:00 R. Jespo Comines-Warneton - Merkem Sport   3e Provinciale A Kampioenschap
Za 16-02-2019 19:00 Merkem Sport - KFC Eendracht Hooglede   3e Provinciale A  Kampioenschap
Zo 24-02-2019 15:00 KVP Gits - Merkem Sport   3e Provinciale A  Kampioenschap
Zo 03-03-2019 15:00 Merkem Sport - Sp. Dikkebus   3e Provinciale A  Kampioenschap
Zo 17-03-2019 15:00 GS Voormezele - Merkem Sport   3e Provinciale A  Kampioenschap
Za 23-03-2019 19:00 Merkem Sport - SK Westrozebeke   3e Provinciale A  Kampioenschap
Zo 31-03-2019 15:00 KWS Houthulst - Merkem Sport   3e Provinciale A  Kampioenschap
Za 06-04-2019 19:00 TSC Proven - Merkem Sport   3e Provinciale A  Kampioenschap
Zo 14-04-2019 15:00 Merkem Sport - KSV Veurne A   3e Provinciale A  Kampioenschap

 

Gelukwensen Club Brugge Kampioen 2016-2017

Kalender, uitslagen en rangschikking 2018-2019 3e Prov A

Kalender, uitslagen en rangschikking 2017-2018 3e Prov A

Kalender, uitslagen en rangschikking 2016-2017 4e Prov A